Дніпродзержинськ. ДЕЦ

Гайда обирати цікавий гурток!

Хто ще не обрав заняття до душі, нині  має  нагоду ознайомитися з  закладом дитячого дозвілля  еколого-натуралістичного напряму – Дитячим екологічним центром.

При центрі створені гуртки екологічного, біологічного, валеологічного спрямування. Заняття гуртків  проходять не лише у самому закладі, а й на базі міських закладів освіти. А саме: технічний ліцей, СЗШ  №№ 25, 28, 30,  НВК №№ 34, 36, СЗШ № 37, 44, НВК «Гармонія».

Перелік гуртків, куди можна записатися:

«Юні медики», «Валеологи», «Еколого-естетична студія», «Основи біології», «Юні ботаніки», «Юні натуралісти», «Юні друзі природи», «Природознавство для дошкільників», «Юні аматори зеленої архітектури», «Студія екологічного  дизайну», «Юні екологи», «Любителі декоративних та свійських тварин», «Юні психологи», «Юні квітникарі», «Юні акваріумісти», «Біологія людини», «Юні лісівники», клуб «Райдуга».

Чим же займаємось ми в ДЕЦ?

- охороняємо природу рідного краю. Це ми робимо шляхом участі в міських, обласних та Всеукраїнських природоохоронних заходах екологічного змісту;

- садимо квіти та дерева, даруємо їх красу навколишнім;

-  проводимо дослідницькі роботи з рослинами – овочевими, деревними, декоративними,  квітковими. Видовий склад рослин навчально-дослідної ділянки -  194 види;

- вчимося працювати на землі та з тваринами, допомагаємо лісу рости та буяти: досліджуємо тварин живого куточка, беремо участь в роботі учнівських лісництв;

- визначаємося з майбутньою професією;

- приймаємо участь в роботі Малої академії наук учнівської молоді, виконуємо науково-дослідницькі роботи та захищаємо їх на конкурсах різних рівнів. За 14 років існування МАНУМ  150 вихованців гуртків стали дипломантами, з них  69 чоловік – переможцями  в різних секціях. 5 дітей стали Лауреатами обласної премії «Обдаровані діти – надія України!»

Переможці-юннати учасники та відвідувачі  таких  заходів:  Всеукраїнські збори кращих юннатів в оздоровчому таборі «Юннат» (м. Київ), Всеукраїнський конкурс учасників екологічних експедицій (м. Київ), Всеукраїнський конкурс-виставка досягнень юних зоологів і тваринників (м. Київ), Міжнародний  конкурс «Intel-Еко Україна» (м.Київ), науково-практична конференція «Юннатам про Карпати» (м. Ужгород),  Всеукраїнський збір екологічних експедицій, походів, польових практик  (м. Донецьк), Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (м. Київ), науково-дослідницька практика на базі зоопарку (м. Миколаїв) та багатьох  інших.

Петренко Анастасія, учениця 10 класу технічного  ліцею ,

вихованка гуртка «Основи біології»

nbsp;

26 вер. 2013
З нагоди 95-річчя від Дня народження В.О. Сухомлинського
ЖИТТЯ ТА ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ В.СУХОМЛИНСЬКОГО НАВЧАННЯ Й ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ 6-РІЧНОГО ВІКУ В. СУХОМЛИНСЬКИЙ ПРО ФОРМУВАННЯ ГУМАННОЇ ОСОБИСТОСТІ МОРАЛЬНО-ТРУДОВЕ ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ ЕТНІЧНІ ЗАСАДИ РОДИННОГО ВИХОВАННЯ ІДЕЇ СТАНОВЛЕННЯ ВЧИТЕЛЯ-ВИХОВАТЕЛЯ
18 трав. 2013
Незабутня екологічна стежина
Репортаж з польової експедиції в рамках ІІ Міжнародного Дня рослин під егідою Європейської організації біологічної рослини (EPSO), присвяченої Дню Європи.
19 груд. 2012
Хочете бути здоровими? Приходьте до нас!
Дитячий екологічний центр м. Дніпродзержинська - у Всеукраїнському педагогічному експерименті!